Cold Lipolysis Jel

Lipoylsis birçok insanın dikkatini çeken ve kafalarında soru işaretleri olmasına neden olan bir üründür. Öncelikle belirtmek istediğimiz kısmı ürünün soğuk lipoliz ile aynı etkiye sahip olmasıdır. Ancak tabi ki arada etki ve süreç farklılıkları olacaktır. Sonuçta bu tamamen amatörce evinizde uygulayabildiğiniz bir yöntemdir. Yine de farklı artıları olduğu da bir gerçektir. Örneğin soğuk lipoliz etkisi bazı bölgelerde yanmalara ve izlere neden olabilirken lipolysis jel hiçbir olumsuz sonuç göstermemektedir.

Kolay kullanımı sayesinde ortalama 20 günlük bir süreç içerisinde kolaylıkla etkilerini görebiliyorsuz. Uyguladığınız bölgedeki yağ kütlesine göre de vereceğini kilo miktarında değişiklikler olabilir. Ancak bölgesel incelme isteyen bireyler için kesinlikle vazgeçilmez bir ürün olduğu da ortadadır.

Özellikle hamile bayanların dikkatini çeken bir üründür. Hamilelerin kullanımında herhangi bir sakınca yoktur. Ancak yine de önlem olarak karın bölgesine uygulamamaları tavsiye edilmektedir. Saklama koşulu ile ilgili de insanların aklında çeşitli düşünceler vardır. Ürünü buz dolabında saklamak mümkündür. Doğrudan güneş ışığına maruz kalmadığı sürece hiçbir problem olmayacaktır.