HİBİS KÜR ÇAYI


Hibis kür çayı metabolizması yavaş çalışan ve kilo verme konusunda sorun yaşayan bireylerin rahatlıkla kullanması tavsiye edilen doğal bitki özleri ile yapılmış bir üründür.Bu ürün deri altında ki yağları uyandırarak vücudun emilim gücünü artırır.Ve cildi güzelleştirir.eEtkisini ilk 7 günden sonra görebileceiniz bu ürünü en az 1 ay ile 3 ay arasında kullanılması önerilmektedir.Karbonhidrat emilimi düşer.Deri altı yağları uyandırır ve saymak bitmek bilmeyen bu ürünün bir diğer ve en önemli faydası da cildi gençleştirmektir.
Aslında hibis kür bir bitkidir.Ve doğada bulunan bir bitkidir. Bu bitkinin kendi içerisinde antioksidan molekülleri barındırdığıbilinmekte ve faydaları da gözlemlenmektedir. İnsan Sağlığına bir çok fayda ve katkısı olan hibiskür tamamen bitkisel olup üretim ve yetiştirilme yeri Türkiyedir.Kullanımı oldukça kolay olan ürün tamamiyle doğaldır ve içinde hiçbir katkı maddesi bulundurmaz.


Hibis Kür Zararlı Mı?

Kullananların etki gördüğü ve kilo vermede faydası olan bu ürünü herkes rahatlıkla kullanabilir.

Hibis Kür İçeriği Nedir?

İçerisinde tamamen bitki özleri bulunan bu ürün tamamen doğaldır ve içerinde zararlı hiçbir kimyasal katkı maddesi bulundurmaz.

Hibis Kür Kullanımı?

Kullanımı oldukça kolay olan bu ürün günde 1 şişe kullanılsa yeterli olacaktır.Doğal bitki özlerinden yapılmış olan bu ürünün içerisinde ve tabletlerinde 20 şase ilaç bulunmaktadır.Öğleden önce ya da kahvaltıdan önce yoğurt ile kullanıldığında daha çok etkisini görürsünüz.


Hibis Kür Fiyatı?

1 adet + kargo ücreti 99 TL’dir.
2 adet + kargo ücreti 189 TL’dir.
3 adet + Ücretsiz Kargo 259 TL’dir.