Lipolysis Bölgesel İncelme Sağlayan Jel

Lipolysis jel ile istemediğiniz fazla kilolarınızı yok edebilirsiniz. Diyet veya spor yaparak veremediğiniz bölgesel kilolarınızı lipolysis jel ile kendiniz uygulayarak oldukça basit bir şekilde bölgesel incelmeye adım atarsınız. Lipolysis yağlanmanın çok olduğu bölgelere uygulanılır ve yağ hücrelerinizi hedef alarak yağları kristalize eder. Yağlar kristalize sayesinde donar ve parçalanır. Bu parçalanma sonrasında doğal yollarla vücuttan dışarı atılır. Dolayısı ile ürünün sağladığı kilo kaybı geçici değildir kalıcıdır.

Lipolysis kalıcı kilo kaybetme

Lipolysis Jel Faydaları

Lipolysis jel hedef aldığı bölgelere kesin sonuç gösterir. Yağ hücrelerinin yer değiştirmesini engeller tamamen yağ hücrelerini dondurur. Ürünü kullandığınız süre boyunca giden fazlalıkların sarkmalarına sebep olmaz onları da önler. İki ay kadar kısa bir sürede istediğiniz vücut ölçülerine kavuşmanızı sağlar ve iki ayda 10-13 cm incelmenizi sağlar. Lipolysis diğer zayıflama yöntemleriyle karşılaştırıldığında oldukça üstün bir performansa sahiptir. Ayrıca diğer ürünlerden uygun fiyatlıdır. Kendiniz başka birinin yardımına ihtiyaç duymadan rahat bir şekilde uygulayabilirsiniz.

  • Bel ve basen bölgelerinde birikmiş olan yağları yok eder.
  • Bölgesel olan yağları dondurarak parçalar.
  • Kol ve bacaklardaki sarkmaları giderir.
  • Selülit oluşumunu engeller.
  • Hızlı kilo kaybı sonucu oluşan sarkmaları önler.
  • Ayda 7-9 kg yağ parçalayarak yağdan verimli bir kilo kaybı yaşamanızı sağlar.

Lipolysis Jel Hakkında

Lipolysis jel’i kolayca rahatsız olduğunuz bölgelere uygulayabilirsiniz. Kalçalar, bel çevresi, basenler, kol, çene altı, gıdı, göbek bölgelerine de rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Lipolysis içerisinde oleic asit ve hyarulonic asit bulunur. Oleic Asit yağların parçalanmasını sağlayan yağ asididir. Yağların yok olmasını sağlar. Hyarulonic Asit ise yağ hücreleri parçalanırken derinin sarkmasını önler.

Lipolysis jel  kullanmaması gereken birkaç hastalık türü bulunmaktadır. Kriyoglobulinemi, paroksismal, aglütinin ve hemoglobinüri hastalığı olan kişiler bu jeli kullanmamalıdır. Bu durumların dışında her birey lipolysis jeli kullanabilir. Lipolysis jel sadece yağ hücrelerini hedeflediği için hamile ve emziren annelerinde kullanmasında bir sakınca yoktur. Lipolysis Jel’in uygulama öncesinde ve sonrasında nasıl muhafaza ettiğiniz de çok önemlidir. Buz dolabında muhafaza edilmelidir. Oda sıcaklığında durdurmanız jelin etkisini azaltmasına sebep olacaktır.

Lipolysis bölgesel incelik sağlayan jel

Lipolysis Jel Kullanımı

Lipolysis kullanımı oldukça basittir. Kişinin kendisi uygulayacak şekilde rahat bir kullanım sağlar ve oldukça uygun fiyatlıdır. Uygulama yapacağınız bölgeyi nemli bir bez yardımı ile temizleyip sildikten sonra jeli o bölgeye sıkıp 10 dakika boyunca masaj yaparak jelin iyice emilmesini sağlayın. Sonrasında yapmanız gereken farklı bir işlem yoktur. Bu uygulamanın düzenli yapılması oldukça önemlidir. Kutu içerisinde talimatı ayrıntılı bir biçimde yer almaktadır.