Soğuk Lipoliz Jeli Nedir? Neden Kullanılır?

Vücuttaki fazla yağlar zaman içerisinde bölgesel fazlalıklara yol açar. Lipoliz jeli bölgesel yağlanmanın engellenmesi ve yerleşmiş olanların parçalanarak vücuttan dışarı atılmasına yardımcı olması için üretilmiş doğal içerikli bir jeldir. Jelin kullanım alanındaki yağlar donar parçalanır ve dışarı atılır dolayısıyla inceltici etkisi kalıcıdır.

Lipoliz Jel Faydaları

Lipoliz jel yağ yakımında sarkma problemlerini önler. Selülit sorununu giderir. Yağdan kilo vermenizi sağlar. Vücudunuzu forma sokup incelme sağlarken yan etki oluşturmaz.

Lipoliz Jel

Lipoliz Jel Özellikleri

Çene altı, göbek, basenler ve kollar, kalçalar ve bel bölgesi için kullanabilirsiniz.

İçindeki Oleic Asit birikmiş yağları parçalarken, Hyarulonic Asit de derinin sarkmasını önleyici etki sağlar.

Lipoliz Jel mutlaka buzdolabında saklanmalıdır. Oda sıcaklığında bekletmek ürünün etkisini azaltacaktır.

Kullanması sakıncalı olan kişiler, soğuk hemoglobinüri, kriyoglobulinemi, aglütinin hastalığı olanlardır. Lipoliz Jel, sadece yağ hücrelerini hedefler bu sebeple hamileler ve emzirenlerin kullanmasında sakınca görülmez.

Uygun fiyatlı bir üründür. İncelmek için türlü diyetlere, kafa karışıklığına ve çok paralar harcamaya gerek duymadan da formunuza kavuşmanıza olanak verir.

Soğuk Lipoliz Jeli

Lipoliz Jel Kullanımı

Lipoliz jelin uygulanacağı bölge nemli bir bezle silinir. Jelin 10 dakika boyunca masajla yedirilmesi sağlanır. Uygulama düzenli olarak tekrarlanmalı, jelin kullanım talimatına uyulmalıdır. Uygulama esnasında hafif bir karıncalanma ve sıcaklık hissedilmesi normaldir. Bölgesel yağlar donarken karıncalanma hissi, parçalanma esnasında da sıcaklık hissi yaşamanız jelin işe yaradığını gösterir.